Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
programowanie_zdrowia [2017/11/25 19:27]
127.0.0.1 edycja zewnętrzna
programowanie_zdrowia [2018/03/01 16:44] (aktualna)
Linia 1: Linia 1:
-Programowanie Zdrowia to cykliczne warsztaty dotykające tematy biotechnologii,​ transhumanizmu i data science, odbywające się w ramach trójmiejskiego Hackerspace'​a w Gdańskim Starterze. Zapraszamy wszystkich entuzjastów bio, IoT i programistów!+====== ​Programowanie Zdrowia ​====== 
 +  
 +to cykliczne warsztaty dotykające tematy biotechnologii,​ transhumanizmu i data science, odbywające się w ramach trójmiejskiego Hackerspace'​a w Gdańskim Starterze. Zapraszamy wszystkich entuzjastów bio, IoT i programistów!
  
 Platformą docelową, którą wykorzystamy do naszych celów jest [[http://​www.aidlab.com/​developer|Aidlab]] (na warsztach zawsze mamy kilka sztuk do zabawy). Prosimy o przynoszenie ze sobą laptopów z systemem Windows lub MacOS (niestety, fani pingwinka będą musieli skonfigurować platformę na własną rękę) z ok. 10GB wolnego miejsca na dysku. Platformą docelową, którą wykorzystamy do naszych celów jest [[http://​www.aidlab.com/​developer|Aidlab]] (na warsztach zawsze mamy kilka sztuk do zabawy). Prosimy o przynoszenie ze sobą laptopów z systemem Windows lub MacOS (niestety, fani pingwinka będą musieli skonfigurować platformę na własną rękę) z ok. 10GB wolnego miejsca na dysku.
  • programowanie_zdrowia.txt
  • ostatnio zmienione: 2018/03/01 16:44
  • (edycja zewnętrzna)