Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
poradniki:zrob_se_meetup [2019/09/11 14:32]
yasiu [Jak zrobić wydarzenie w Hakerspejsie?]
poradniki:zrob_se_meetup [2019/09/30 18:13] (aktualna)
mirek [Kwestie formalne]
Linia 17: Linia 17:
   - Klucznik - W trakcie wydarzenia w budynku musi znajdować się przynajmniej jeden członek Hackerspace,​ pełniący na ten czas rolę klucznika, czyli osoby która zamknie i zabezpieczy lokal po wydarzeniu.   - Klucznik - W trakcie wydarzenia w budynku musi znajdować się przynajmniej jeden członek Hackerspace,​ pełniący na ten czas rolę klucznika, czyli osoby która zamknie i zabezpieczy lokal po wydarzeniu.
   - Tytuł i opis -  Aby umieścić wydarzenie w kalendarzu potrzebujemy jego tytułu oraz opisu. Nie muszą to być rozbudowane wpisy, ważne aby były informatywne. W ramach inspiracji warto zajrzeć na wcześniejsze wydarzenia.   - Tytuł i opis -  Aby umieścić wydarzenie w kalendarzu potrzebujemy jego tytułu oraz opisu. Nie muszą to być rozbudowane wpisy, ważne aby były informatywne. W ramach inspiracji warto zajrzeć na wcześniejsze wydarzenia.
-  - Termin w kalendarzu - Sprawdź [[http://​hs3.pl/​calendar/​ | HSowy kalendarz]] i wybierz termin, w którym jedna z sal będzie wolna. +  - Termin w kalendarzu - Sprawdź [[http://​hs3.pl/​calendar/​ | HSowy kalendarz]] ​oraz [[https://​codeme.pl/​sala-meetupowa/​ | Code:me]] (dla sali meetupowej) ​i wybierz termin, w którym jedna z sal będzie wolna. 
-  - Rezerwacja w kalendarzu - Zamieść swoje wydarzenie wraz z tagiem @laracroft ​na kanale #wydarzenia na naszym [[https://​hs3city.slack.com/​ | Slacku]]. Upewnij się, że Twoja wiadomość zawiera:+  - Rezerwacja w kalendarzu - Zamieść swoje wydarzenie wraz z tagiem @amadeusz ​na kanale #wydarzenia na naszym [[https://​hs3city.slack.com/​ | Slacku]]. Upewnij się, że Twoja wiadomość zawiera:
     * tytuł     * tytuł
     * opis     * opis
     * datę     * datę
     * godzinę     * godzinę
-    * magiczną frazę, np. "​proszę",​ "droga Klaro+    * magiczną frazę, np. "​proszę",​ "drogi Amadeuszu
-  - Klara (@laracroft) następnie założy wydarzenie na Meetupie, Facebooku i ustawi rezerwację w HSowym kalendarzu. Warto zaglądać na kanał #wydarzenia aby w razie czego podać dodatkowe informacje.+  - Amadeusz ​(@amadeusz) następnie założy wydarzenie na Meetupie, Facebooku i ustawi rezerwację w HSowym kalendarzu. Warto zaglądać na kanał #wydarzenia aby w razie czego podać dodatkowe informacje.
  
 ==== FAQ ==== ==== FAQ ====
  • poradniki/zrob_se_meetup.txt
  • ostatnio zmienione: 2019/09/30 18:13
  • przez mirek