Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
poradniki:druk_3d [2019/09/10 17:06]
yasiu
poradniki:druk_3d [2019/09/11 14:30] (aktualna)
yasiu [Drukarki się rozpadają i nie drukują]
Linia 30: Linia 30:
 Akapit napisany z nadzieją, że nigdy nie zostanie wykorzystany. Jednak większość miejsc gdzie takie sprzęty funkcjonują (nie tylko HS'y), wykazują inaczej. Akapit napisany z nadzieją, że nigdy nie zostanie wykorzystany. Jednak większość miejsc gdzie takie sprzęty funkcjonują (nie tylko HS'y), wykazują inaczej.
 Po pierwsze: spytaj osoby odpowiedzialne wypisane na stronach odpowiednich urządzeń. Po pierwsze: spytaj osoby odpowiedzialne wypisane na stronach odpowiednich urządzeń.
-Jeżeli odpowiedzialni za sprzęt nie są aktywni, ustal ich status na [[membership:​sporg|Spotkaniu Organizacyjnym]] i/lub podejmij się tego zadania. ​+Jeżeli odpowiedzialni za sprzęt nie są aktywni, ustal ich status na [[organizacja:​sporg|Spotkaniu Organizacyjnym]] i/lub podejmij się tego zadania. ​
 Jeżeli jest naprawdę źle: rozłóż je i złóż z nowymi częściami. Jest to projekt sam w sobie, który daje sporo doświadczenia potrzebnego potem do obsługi. Gratulacje: jesteś osobą odpowiedzialną za sprzęt! Jeżeli jest naprawdę źle: rozłóż je i złóż z nowymi częściami. Jest to projekt sam w sobie, który daje sporo doświadczenia potrzebnego potem do obsługi. Gratulacje: jesteś osobą odpowiedzialną za sprzęt!
  
  • poradniki/druk_3d.txt
  • ostatnio zmienione: 2019/09/11 14:30
  • przez yasiu